אודות קרן ידידות טורונטו

עמותת ידידות טורונטו, מיסודה של קרן פרידברג הקנדית, פועלת  להעצמת אוכלוסיות מהפריפריה החברתית בישראל. העמותה מזהה פערים ברשת הביטחון החברתית שמעניקים המדינה וארגוני המגזר השלישי ומפתחת מודלים חדשים ואפקטיביים למתן מענה מתאים. העמותה מייצגת את קרן פרידברג בישראל ומתוקף כך, מפקחת על כ-130 פרויקטים המופעלים על-ידי עמותות אחרות ומפעילה באופן ישיר 10 פרויקטים. תחומי העניין העיקריים של העמותה הם: ילדים, נוער וצעירים בסיכון, חילוץ מעוני של אוכלוסיות מוחלשות וטיפול רגשי. תחומי עניין נוספים הם: זהות יהודית ושיפור תדמית ישראל בעולם. העמותה שמה דגש בפעילותה על מדידה והערכה של יעילות המודלים אותם היא מפתחת.

פעילות העמותה מתמקדת במספר תחומים עיקריים:
ילדים, נוער וצעירים בסיכון
חילוץ מעוני
טיפול רגשי
בנוסף, העמותה עוסקת בחיזוק הזהות של העם היהודי ושיפור תדמיתו בעולם

עקרונות פעולה
זיהוי ואיתור צרכים ואתגרים שאינם מקבלים מענה או מענה מספק בתחומי הפעילות של העמותה.
איתור, הרחבה או פיתוח של מודלים מצליחים ויציבים להתמודדות עם הצרכים והאתגרים שזוהו. העמותה מתמקדת במודלים הניתנים להרחבה לשכבות ומגזרים באוכלוסייה המתמודדים עם אתגרים זהים.
מעורבות גבוהה בפיתוח מודל הפעולה העונה לצרכים ולאתגרים שזוהו, כולל עריכת פיילוטים המלווים בתהליכי הערכה ומדידה.
תמיכה ופיתוח של מודלים העומדים בעקרונות כלכליים: החל בהגדרת המטרה באופן ברור ומדיד שתעמוד במבחני תוצאה וזמן, דרך ניהול מערכתי נכון ושקוף וכלה באיוש תפקידים באנשי מקצוע עם רקע וניסיון מתאימים.
שיתוף פעולה עם משרדי ממשלה וארגונים ציבוריים בולטים במטרה למנף את המיזמים ככל הניתן ולהקנות להם יציבות וקיום לטווח ארוך.

משרות פתוחות

 • קרן ידידות טורונטו מתחדשת – מעוניין/ת בעבודה משמעותית, מאתגרת ומעניינת? בא/י לעבוד איתנו! לתכנית הזנקים – האצה חרדית להייטק מיזם משותף של קרן ידידות טורונטו והממונה על התעסוקה משרד העבודה והרווחה דרוש/ה רכז/ת קשרי מעסיקים

  קרן ידידות טורונטו
  • משרה מלאה
  • פורסם לפני 3 שבועות
 • קרן ידידות טורונטו מתחדשת-דרוש/ה רכז/ת ליווי אקדמי ותעסוקתי בקרן ידידות טורונטו

  קרן ידידות טורונטו
  • משרה מלאה
  • פורסם לפני 3 שבועות