משרות סגורות

   מיקום: מחוז תל אביב  סוג המשרה: משרה חלקית משרה מלאה

  סקירה כללית

  בית שיקומי במודל חדשני של משרד הבריאות מחפש להוסיף לשירותיו מדריכי שיק...
  לצפיה בפרטי המשרה 

  סקירה כללית

  בית שיקומי במודל חדשני של משרד הבריאות מחפש להוסיף לשירותיו מדריכי שיקום. אם אתה עם "ראש גדול", סבלני, אחראי, בשל רגשית ומכיל, היודע גם להציג גבולות ובעל יחסי אנוש מעולים אנחנו רוצים אותך אתנו בצוות. (יתרון לבעלי ניסיון בבריאות הנפש). העבודה במשמרות גמישות (לעתים לילות ושישי שבת). תנאים טובים לטווח ארך. עבודה בצוות רב מקצועי. תפקיד המדריך השיקומי כולל ליווי והדרכה שיקומית עם הדיירים המתמודדים עם פגיעה נפשית. התפקיד כולל ליווי של המתמודדים לאורך התהליך והתוכנית השיקומית הפרטנית שלהם, הקניית כישורי חיים, ליווי והדרכה בתחומים שונים כמו תזונה נכונה, ניהול משק בית, תקציב אישי, מיומנויות חברתיות, טיפול תרופתי ועוד. הדרכה מקצועית פרטנית וקבוצתית וכן לימוד תחום השיקום על בוריו (יינתנו מכתבי המלצה לתארים מתקדמים). לפרטים נוספים ושליחת קו"ח יש לפנות לאביבה - מדריכה ראשית.

  בית שיקומי במודל חדשני של משרד הבריאות מחפש להוסיף לשירותיו מדריכי שיקום.

  אם אתה עם "ראש גדול", סבלני, אחראי, בשל רגשית ומכיל, היודע גם להציג גבולות ובעל יחסי אנוש מעולים אנחנו רוצים אותך אתנו בצוות. (יתרון לבעלי ניסיון בבריאות הנפש).

  העבודה במשמרות גמישות (לעתים לילות ושישי שבת). תנאים טובים לטווח ארך.

  עבודה בצוות רב מקצועי. תפקיד המדריך השיקומי כולל ליווי והדרכה שיקומית עם הדיירים המתמודדים עם פגיעה נפשית. התפקיד כולל ליווי של המתמודדים לאורך התהליך והתוכנית השיקומית הפרטנית שלהם, הקניית כישורי חיים, ליווי והדרכה בתחומים שונים כמו תזונה נכונה, ניהול משק בית, תקציב אישי, מיומנויות חברתיות, טיפול תרופתי ועוד.

  הדרכה מקצועית פרטנית וקבוצתית וכן לימוד תחום השיקום על בוריו (יינתנו מכתבי המלצה לתארים מתקדמים).

  לפרטים נוספים ושליחת קו"ח יש לפנות לאביבה – מדריכה ראשית.

  מתויג כ: , , , , , , ,


   הסתר
שינוי גודל גופנים
ניגודיות

נוסף למועדפים