השאר/י ריק במידה והמיקום אינו חשוב
(מוצג במודעה מועדפת /פרימיום בלבד)
סמן את כל הקטגוריות הרלוונטיות למשרה. בחר לא יותר מ-10 קטגוריות
בחר תגיות רלוונטיות, כמו כישורים נדרשים למשרה, טכנולוגיות וכו'. מקסימום של 8.
פסקה חדשה: מקש ENTER. ירידת שורה בודדת: SHIFT + ENTER.

פרטי החברה

הזן פרטי חברה להקמת עמוד חברה ייעודי.
חברה דיסקרטית? סמן תיבה זו.

פרסום דרושים בחינם?

מעסיקים וחברות השמה בוודאי טועים מדוע פרסום מודעות דרושים אצלנו הוא בחינם בעוד כמעט בכל אתרי המתחרים פרסום משרת דרושים כרוך בתשלום של כ- 400 ש"ח + מע"מ עבור פרסום משרה לשבועיים בלבד. התשובה לכך די פשוטה: אנו פיתחנו מערכת אינטרנטית שעובדת ללא צורך בהתערבות אנושית. הכל נעשה בצורה אוטומטית לחלוטין. אנו לא מעסיקים עובדים שמתקשרים לכל מעסיק שמפרסם מודעת דרושים ומנסים למכור לו שרות בתשלום. לא תקבלו מאיתנו טלפונים ולא ננסה למכור לכם שרות שאתם לא צריכים. באתר מופיעות פרסומות שמכסות את העלות הטכנית של תחזוקת האתר.

פרסום משרות דרושים חינם וללא הגבלה

בעוד שאתרי דרושים רבים גובים מכם כספים לא מעטים בגין מודעות דרושים  שאתם מפרסמים, אנו כאן באתר MISROT מציעים לכם את האפשרות של פרסום משרות חינם וללא הגבלה.  אצלנו באתר תוכלו לפרסם משרות ללא הגבלה ובחינם, מבלי להזדקק להרשמה מסובכת או תשלום חודשי כלשהו כפי שגובים ממכם אתרים מתחרים. תהליך הוספת משרה מאוד פשוט, כל אחד יכול לבצע זאת בעצמו, יש דוגמאות ברורות לכל התהליך. המשרה מתפרסמת מייד והתוצאות מדברות בעד עצמן, נסו ותיווכחו בעצמכם!

אפשרות לערוך את המשרה במהלך כל תקופת הפרסום - כל משרה שעולה מתפרסמת באתר למשך 60 יום, כאשר במהלך התקופה המפרסם יכול לערוך את המשרה כמה פעמים שרק ירצהמבלי שהדבר יהיה כרוך בעלות כספית כלשהי.  עריכת המודעה בצורה נכונה יכול להביא מועמדים יותר רלוונטים.

יצירת עמוד חברה הכולל את לוגו החברה - כל מעסיק שמפרסם משרה נפתח עבורו באתר עמוד חברה הכולל את כל המשרות שהמעסיק פרסם. המעסיק יכול להפנות גולשים ישירות לעמוד החברה על מנת שיחשפו לכל המשרות הפתוחות.

הקפצת משרה -  גם מעסיקים שפרסמו משרה בחינם יכולים להקפיץ את המשרה. (משרה חמה ניתן להקפיץ כמה פעמים שרוצים).

חשיפה לכל גולשי האתר - כל משרה שמתפרסמת חשופה לכל גולשי האתר ונשלחת באמצעות "סוכן חכם" למתעניינים רלוונטים של אותה קטגוריית משרה ומקום מגורים.

האימייל של המעסיק אינו נחשף לאף אחד - האימייל אליו המעסיק מעוניין שישלחו קורות החיים של המועמדים אינו מתפרסם באתר בשום צורה ובכך לא נחשף האימייל לאפשרות של  שליחת דואר זבל ע"י ספאמרים ותכונות שאוספות מילים מהאינטרנט למטרת שליחת פרסומות..

ממשק ניהול פשוט ונוח - המעסיקים מקבלים ממשק ניהול ידידותי ונוח באמצעותו הם יכולים לערוך משרות קיימות, לחדש משרות ישנות, לצפות בסטטיסטיקות מפורטות אודות המשרות (כמה פעמים צפו במשרה, כמה פעמים הקליקו עליה, כמה קו"ח נשלחו ועוד).  חברות השמה שמפרסמות מספר רב של משרות נהנות גם ממנוע חיפוש של משרות לאיתור מהיר של משרה.

פרסום משרה מבלי לחשוף את שם המעסיק - המעסיק מקבל את האפשרות לפרסם משרה מבלי לחשוף את זהותו.  הדבר יעיל במיוחד כאשר המעסיק אינו מעוניין שגורמים שונים ידעו שהחברה נמצאת בשלב גיוס עובדים.

באתר יש שני מודלים פשוטים למדי לפרסום: פרסום משרה בחינם ומשרה חמה (בתשלום):

פרסום משרה בחינם - משרה זו מתפרסמת במשך 60 יום  שבמהלכם המעסיק יכול, לערוך ולשנות את פרטי המשרה ללא הגבלה. להקפיץ את המשרה פעם אחת בלבד ולקבל סטטיסטיקה מדויקת של החשיפות להן זכתה המשרה.

משרה חמה - משרה זו מתפרסמת במשך 30 יום במהלכם יכול המעסיק לערוך אותה ללא הגבלה. בנוסף, משרה זו תצבע ברקע כחול ותופיע במהלך כל התקופה בתוצאות הראשונות של העמוד הרלוונטי  ולכן תזכה גם לחשיפה גדולה הרבה יותר. בנוסף משרה חמה נהנית מהייתרונות הבאים:

  • דיוור כל המתעניינים הרלוונטים
  • פרסום בדף Misrot בפייסבוק
  • פרסום בדף Misrot בלינקדאין
  • פרסום באתר Indeed
  • הקפצת משרות ללא הגבלה
  • תמיכה במייל ובטלפון

משרה חמה מקבל על פי רוב פי 10 קורות חיים ממשרה חינמית!