• שם החברה: רכבת ישראל
   מיקום: לוד  סוג המשרה: משרה מלאה

  סקירה כללית

  התפקיד כולל : - שותפות בניהול מערך השמירה התכנונית ברכבת בהתאם למדי...
  לצפיה בפרטי המשרה 

  סקירה כללית

  התפקיד כולל : – שותפות בניהול מערך השמירה התכנונית ברכבת בהתאם למדיניות מוגדרת, תוך התייחסות לאספקטים תכנוניים ותפעוליים שוטפים חוצי ארגון. – איתור תכניות סטטוטוריות צד ג', מיון וסיווג מידת הפגיעה במקרקעי רכבת. – איסוף המידע הדרוש מגורמי מקצוע רכבתיים/מתכננים/מנהלי פרויקטים חיצוניים לבחינת רמת הפגיעה של תכניות אלו במקרקעין של רכבת ישראל – ייצוג הרכבת בוועדות התכנון השונות.

  דרישות המשרה

  – טכנאי/ת או הנדסאי/ת או תואר אקדמי – תואר אקדמי בתחומים: גאוגרפיה, תכנון ערים ואדריכלות -יתרון – 2 שנות ניסיון לפחות בהליכים סטטוטוריים עפ"י חוק התכנון והבנייה ובשמירה תכנונית – הכרת חוק התכנון והבניה. – ידע וניסיון בבדיקת תוכניות סטטוטוריות. – ניסיון בבדיקת תוכניות תשתית ותאום תשתיות יתרון – ניסיון עבודה במערכות ממוחשבות דוגמת GIS ו-SAP וניהול מידע מקרקעין במערכות ממוחשבות.


   צמצם
  העלאת קורות חיים או כל מסמך רלוונטי אחר.


  הנך יכול/ה להגיש את מועמדותך באמצעות קורות החיים ששמורים באתר. לחץ על הקישור הבא כדי לשלוח אותם למעסיק באתר ובמייל.

  משרה מס' 200341

 • שם החברה: ריבי גיוס והשמה
   מיקום: מחוז תל אביב, תל אביב-יפו  סוג המשרה: משרה מלאה

  סקירה כללית

  תנאים: שעות עבודה: א'-ה' - 8:30-15:00 רכב צמוד טלפון נייד שכר הולם...
  לצפיה בפרטי המשרה 

  סקירה כללית

  תנאים:
  שעות עבודה: א'-ה' – 8:30-15:00
  רכב צמוד
  טלפון נייד
  שכר הולם למתאימים
  חנייה לעובדים

  דרישות המשרה

  רישיון שמאות רכב – חובה.
  ניסיון בתחום.
  מקצועיות וזריזות.
  זמינות לשעות העבודה.
  * משרה מס׳ #168922 מיועדת לגברים ונשים כאחד


   צמצם
  העלאת קורות חיים או כל מסמך רלוונטי אחר.


  הנך יכול/ה להגיש את מועמדותך באמצעות קורות החיים ששמורים באתר. לחץ על הקישור הבא כדי לשלוח אותם למעסיק באתר ובמייל.

  משרה מס' 204119שמאי ביטוח – עיסוק שוטף בהערכות רכוש שאינו מקרקעין, כדוגמת כלי רכב, שמאות רכוש ושמאות ימית. הערכות השווי, המתבצעות על פי אומדן מקצועי, הינן לצרכי ביטוח או לכל צורך אחר. שמאים עובדים או באופן עצמאי (בעלי משרדים), או כשכירים המופעלים על ידי משרדי שמאים ברחבי הארץ. ניתן לעבוד גם בחברות הביטוח השונות.

שמאי מקרקעין – עיסוק שוטף בהערכת שווי שוק הנדל"ן הכולל התמקדות בנכסים ייחודיים וספציפיים בעיקר במיקומם. כיוון שמחיר נכס לא נקבע בזירת מסחר מוסדרת, נולד הצורך בהערכות שווי. העבודה כוללת בדיקה ישירה של נכסים, בחינת נתונים מול רשויות מקומיות ואיסוף הנתונים המשפטיים למטרת כתיבת השומה.

שמאי רכב: עוסק בשומות לכלי רכב. קובע הערכת עלות התיקון של רכב שנפגע בתאונה. באחריותו לתת חוות דעת אובייקטיבית בעניין זה, כמסגרת לתשלום של מבוטח או מבטח למוסך שיעסוק בתיקון הרכב. פעילות נוספת של שמאי רכב היא קביעת מחיר השוק של רכב משומש, קביעת שיעור ירידת ערך בגין נזקי תאונת דרכים וכן שומה של נזקים, פגמים או ליקויים ברכב חדש או משומש. כן תתבקש חוות דעת שמאי רכב בנושאים טכניים שונים ואף לעיתים בחקירת תאונות דרכים לשם קביעת חבות אפשרית של מי מהצדדים.
שמאי רכוש: עוסק בהערכת רכוש, ונזקים לרכוש כללי (למעט מקרקעין) אשר נגרמו על-פי רוב עקב אש, פריצה, אובדן וכיוצא בזה. כמו כן, עוסק בהערכות רכוש לצורך הנפקות בבורסה או לצורך מכירה של עסק או פעילות עסקית.
שמאי ימי: עוסק בהערכת כלי שיט, מטענים ימיים, מטען בהובלה אווירית או יבשתית והנזק להם בשעת ההובלה ובעקבותיה.
שמאי חקלאי: עוסק בהערכת רכוש וגידולים חקלאיים, וכמובן הנזקים שנגרמים להם. בארץ הענף נחלק לתחום "חקלאי" ולתחום "ציוד חקלאי" כאשר לציוד חקלאי תערך בדרך כלל שומה על ידי שמאי רכב מוסמך.

العربية简体中文NederlandsEnglishFrançaisDeutschעִבְרִיתItalianoPortuguêsРусскийEspañol

נוסף למועדפים