על אודות מי סיטי קארד

חברת מי סיטי קארד בע"מ הינה בעלת מערכת MyCityCard , היוצרת רשת חברתית - עסקית, בין תושבים לעסקים קטנים שחיים ופועלים באותה עיר, אשר יכולה להשתלב בכל עיר בעולם, עם מעטפת ארצית ועולמית.

MyCityCard היא מערכת שיודעת לעשות דבר אחד בלבד, אבל הכי טוב שאפשר - לקדם עסקים עירוניים קטנים, תוך שהיא מוזילה את יוקר המחייה לתושבים המשתמשים באפליקציה, בערים בהם היא מופעלת.

מדובר בלא פחות ממהפכה צרכנית - חברתית הנמצאת בכף היד.

MyCityCard הוא כרטיס ההטבות העירוני הסלולארי הראשון בעולם, המונפק ישירות לסמרטפון ומוצג באפליקציה (נמצא בהליך רישום פטנט). כשבאותה אפליקציה, מופיעים רק עסקים עירוניים קטנים, המעניקים הטבות לתושבים, שמציגים בפני אותם עסקים את כרטיס ההטבות, המופיע על גבי מסך הסמארטפון שלהם.

כאמור, מדובר במיזם חברתי - עסקי, שנועד לקדם בעת ובעונה אחת הן את רווחתם של העסקים הקטנים והן את רווחתם של התושבים החיים ופועלים באותה עיר, וזאת באמצעות שני העקרונות הבאים:

העסקים הקטנים יעניקו הטבות ייחודיות רק לתושבי העיר, ואילו התושבים יתנו העדפה ויתר תשומת לב לעסקים הקטנים בעיר שלהם, ובאופן טבעי גם יתחילו להתרגל לשים לב למה שקורה בעסקים הקטנים בכלל.

כל זה קורה באמצעות האפליקציה והאתר MyCityCard שמהווים את הכלי שבאמצעותו הכל קורה:

העסקים הקטנים נרשמים חינם לאפליקציה, או לאתר, מאמתים את החשבון באמצעות קישור שנשלח אליהם למייל, משלימים את פרטי העסק שלהם בממשק ניהול העסק באתר ורושמים הטבה ייחודית, לה יהיו זכאים רק לתושבי העיר שלהם שיציגו את MyCityCard של אותה עיר.

התושבים מצידם, מורידים חינם את האפליקציה, נרשמים כתושבי העיר ומקבלים ישירות לאפליקציה את כרטיס MyCityCard של העיר שלהם, כשהוא רשום על שמם. הכרטיס ניתן להצגה על גבי מסך האפליקציה בלחיצת כפתור. (גם לבעל עסק שנרשם באפליקציה, מונפק כרטיס הטבות עירוני על שמו)

מייד לאחר השלמת פרטי העסק ופרסום ההטבה לתושבי העיר, עולה העסק "לאוויר" ומופיע באפליקציית MyCityCard  וגם באתר העסקים העירוני של המערכת, אשר מלווה את האפליקציה ונותן לעסק נוכחות גם באינטרנט.

אנו מחפשים אנשים טובים שמתחברים לחזון שלנו להפוך את העיר לסביבה טובה יותר הן לתושבים והן לעסקים הקטנים ותוך כדי שהם עושים טוב - גם להתפרנס בעצמם כעסק עצמאי אשר ממונה על הפעלת המערכת בעיר שלו.

 • מנהל עצמאי לעיר חדרה למיזם MyCityCard – המקדם עסקים קטנים, תוך הוזלת יוקר המחיה בעיר

  מי סיטי קארד
  • פרילנסר
  • פורסם לפני חודש 1
 • מנהל עיר עצמאי למיזם MyCityCard – המקדם עסקים קטנים, תוך הוזלת יוקר המחיה בעיר

  מי סיטי קארד
  • פרילנסר
  • פורסם לפני חודש 1